FaceBook Hesabı Silme

FaceBook Hesabı Silme

FaceBook Hesabı Silme

Ciddi ilişkilerin başlangıcı olarak insanların ilk yapması gerekenler listesinde yer alan, Facebook geçmiş temizleme işlemi olsa da unuttuğunuz her ayrıntı ve geçmişin kırıntıları  herkesin kafasında bir soru işareti olarak kalmıştır. Çoğu kişi de garanti olarak Facebook hesabını tamamen silme ile kurtulma yoluna başvurmuştur.

Facebook hesap silme işlemi en doğru şekilde yapıldığı takdirde hiç bir sorun teşkil etmeden geçmişinizden ve kayıtlarınızdan kurtulmanın en etkili yoludur.

FaceBook Hesabı Kalıcı Olarak Kapatılabilir Mi?

Facebook hesabı silme işleminin yanı sıra hesap dondurma seçeneği ile de kullanıcılarına hitap ederek ve pişmanlıkları ortadan kaldırmak için belki bir gün aktif etmek isterler diye düşünse de, facebook kullanıcıları Facebook hesaplarını tamamen silmek için araştırma içerisine girmişlerdir.

Facebook hesap dondurma işlemini tercih ederseniz; insanların zaman tünelinizi görmelerini engelleye bilir, aratıldığınız zaman sizi bulamamalarını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz sonraki günlerde aynı üyelik ile aktif hale gelebilir ve Facebook hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

FaceBook Hesabımı Tamamen Nasıl Silebilirim?

Eğer Facebook hesabınızı tamamen silme işlemine kesin karar verdiyseniz, dönüşü olmayan bir yola girdiğinizi asla unutmamalısınız. Facebook hesap silme işlemi asla geri alınamaz ve asla geçmişinizden her hangi bir iz bırakmaz. Bunu göze alarak aşağıda vermiş olduğumuz Facebook hesap silme yöntemlerini takip ederek tüm geçmişinizden ve kayıtlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Silinen Bir FaceBook Hesabını Daha Sonra Kullanabilir miyim?

Facebook hesabını komple silme işlemi ardından bir kaç gün içerisinde hesabınız tamamen silinir ve kullanılamaz hale gelir. Fakat hesap silme işlemi sonrası, hesabın tamamen silinmesini beklemeden hesabınıza yaptığınız girişler, Facebook hesap silme işleminizi iptal edebilir.

FaceBook Hesabı Silme Garantili Yöntemi;

Facebook hesabınızı kullanmama ve ortadan tamamen kaldırmak gibi zor bir kararın ardından Facebook hesap silme işlemine başlayabiliriz.

Yeniden etkinleştirmenin mümkün olamayacağı Facebook hesap silme işlemi için, hesabınızın tamamen silinmesi ile ilgili aşağıdaki linklerden Facebook ‘a giriş yaparak talep de bulunabilirsiniz.

FaceBook Hesabı Silme Linki;

Facebook Hesabımı Sil Butonuna tıklayarak Facebook hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz, geri dönüşü yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir