Gmail Hesap Silme

Gmail Hesap Silme

Gmail Hesap Silme işlemine karar verdiyseniz siz de gençlik dönemlerinin kararsızlık aşamalarından geçmişinizdir. Sonraki yıllarda bize bile saçma gelen sürekli yenisinin açıldığı bir sürü GMail hesabımız mevcut olup bunlardan kurtulmanın en etkili yolunu hepimiz düşünmüşüzdür.

GMail Hesap Silme işlemini en etkili ve garantili olarak uygulamak için doğru yerdesiniz.

GMail Hesabı Kalıcı Olarak Kapatılabilir Mi?

Tüm sosyal medya ve mail uygulamaları sizi üyesi yaparken süren 2 dakikalık işlemler, ayrılmak istediğinizde saatlerinizi hatta günlerinizi alabilir.

Gmail ekibi,  sildiğiniz Gmail hesabınızı sürece bağlı olarak kalıcı olarak silebilir fakat üye kaybetmeyi göze almak istemedikleri için hesabınızı geri alınabilir şekilde bir seçenek sunmuşlardır.

GMail Hesabını Tamamen Silme ve Sonrası

Gmail hesabınızın içeriğindeki e-postalarınızı, adres bilgilerinizi ve aklınıza gelebilecek her türlü kayıtları silmeniz mümkünken, Gmail Hesap Silme işlemi sonrası silinen posta adresinizi kimse alamaz ve kullanamaz! Gmail ekibinin belirlediği süreç içerisinde dilerseniz Gmail hesabınızı geri alabilir hatta silinen içeriğinizi de bir ihtimal kurtarabilirsiniz.

Bu da demek oluyor ki; Gmail hesabınızı komple silseniz dahi kararınıza istinaden silinmeye bağlı süreçte yine aktif edebilirsiniz.

GMail Hesap Silme İşlemi Sonrası;

Gmail hesap silme işlemi ileride Gmail adresinizi sizin veya başkası tarafından tekrar alınmasına izin vermez.
Gmail hesap silme işlemi Google hesabınızı etkilemez.
Gmail hesap silme işlemi E-posta ve kayıtlarınızı tamamen siler.

GMail Hesap Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

G-Mail Hesabımı Sil  Butonuna tıklayarak sayfaya giriş yapın, “ürünleri sil” diyin ve ekranda Gmail ‘in yanındaki “Sil” seçeneğini tıklayın. Ekrana gelen talimatları takip ederek “Gmaili Kaldır” demeniz Gmail Hesabı Silme işleminizi gerçekleştirmeniz için yeterli olacaktır.

 

GMail ve Genel Özellikleri;

► Tasarlayabileceğiniz yeni sekmeler sayesinde kontrol sadece sizde. Böylelikle yeni maillerinizi bir bakışta görebilirsiniz ve hangi mailleri ne zaman okumak istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz.

► Dünyanın neresinde olursanız olun Gmail rahatlığından ve kolaylığından dilediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

► Mailinize Ek olan dosyaları Gmail’den ayrılmadan görebilirsiniz. Ekleri, güvenli olarak tek bir yerde düzenlemek ve paylaşmak için doğrudan Diskinize de kaydedebilirsiniz.

► 30 Tema ile değil, sonsuz sayıda! Beğendiğiniz her hangi bir resminizi özel tema yapabilir yada bir kısım fotoğraf arasından istediklerinizi seçebilir ve uygulayabilirsiniz.

► Maillerinizin iletilerini açmadan kargonuzu takip edebilir, ürün yorumu yazabilir, etkinlikler için LCV yanıtları gönderebilir ve daha pek çok işlemi dilediğinizde gerçekleştirebilirsiniz.

► Gelen mail kutunuzdan ayrılmadan yeni iletiler oluşturabilirsiniz. Gmail’in ileti oluşturma deneyimi ile hızlı, kolay kullanılır ve özelliklerle donatılmış paneli daima size özeldir.

► Sevdiğiniz Gmail’i iş için de kullanabilir, @sirketiniz.com şeklinde özel mail adresine sahip olabilirsiniz. Telefon veya tabletiniz ile takvim, doküman, görüntülü görüşme ve daha fazlasına hakim olabilirsiniz.

Yorum (1)

  • Meltem| Kasım 21, 2018

    Slm ben Meltem Çelik mail hesabımı bir başkası kullanıyor bana yardımcı olup hesabımı kapatabilir misin.

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir