Twitter Hesap Silme

Twitter Hesap Silme

Özel hayatlarımızın artık herhangi bir özelliğinin kalmadığı günümüzde, bizi ifşa eden kendimiz ve buna en büyük aracılık yapan Twitter uygulaması sayesinde takipçimiz olan 10larca, 100lerce veya 1000lerce kişiden ne gittiğimiz yeri ne yediğimiz haltları… pardon! yemeği saklayamaz hale geldik.

Aslında bütün suç onun değil, aslanlar gibi tweet butonuna klik yapan bizim tabi ki! Hayatınızı daha fazla ifşa etme çabasından kurtulmanın en güzel yolu da Twitter Hesap Silme ile gayette mümkün…

Twitter Hesabı Kalıcı Olarak Kapatılabilir Mi?

Twitter Hesap Silme işlemi ile ilk bir kaç gün zorlansanız da kendinizi ifşa etme bağımlılığından kurtulabilir. Bu hastalığa bir son verebilirsiniz. Twitter hesabı silme onayının uzun bir süreç olduğunu göz önünde bulundurursak, bu süreç içerisinde tweetleme krizinize yenik düşüp son ana kadar Twitter Hesap Silme işlemini iptal etmeniz de mümkün tabi ki!

Twitter Hesabımı Tamamen Nasıl Silebilirim?

Buraya kadar sıkılmadan okuduğunuzu ümit ederek Twitter hesabınızı kapatmaya kararlı bir şekilde ilerlediğinizi bilmenizi isterim. Twitter kayıtlarınızı delil bırakmadan yok etmek adına uygulayacağınız Twitter Hesabı Silme işleminin geri dönüşü olmadığını yinede hatırlatmak isterim.

Silinen Bir Twitter Hesabını Daha Sonra Kullanabilir miyim?

Twitter Hesabı Silme onayı ardından sürecek olan işlemler doğrultusunda uzunca süren bir kaç hafta sonunda hesabınız tamamen silinir ve kullanılamaz hale gelir. İçeriğindeki bilgileriniz de hesabınızın silinmesi ile kaybolacaktır. Fakat hesap silme işlemi sonrası, hesabın tamamen silinmesini beklemeden hesabınıza yaptığınız giriş ile, Twitter Hesabınızı Silme işleminizi iptal edebilir, eski alışkanlıklarınıza geri dönebilirsiniz.

Twitter Hesap Silme;

İşleme devam etmek için Twitter hesabınıza giriş yaparak ilerlemeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğumuz Twitter Hesabı Silme linkine tıklayarak işleminizi tamamlaya bilir ve hesabınıza el sallaya bilirsiniz.

Twitter Hesap Silme Linki;

Twitter Hesabımı Sil Butonu ile Twitter hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz, geri dönüşü yoktur.

Mobil Cihazlarda Twitter Hesap Silme İşlemi;

Ne yazık ki mobil cihazlarda hesap silme işlemi olmayıp, web’de hesabınıza giriş yaparak silme işlemini gerçekleştirmenizi Twitter zorunlu hale getirmiştir.

Yorum (1)

  • Ercan Türkmen| Temmuz 11, 2019

    Geçmişte açmış olduğum ve artık erişimim olmayan Twitter hesabımı nasıl silebilirim, lütfen yardımcı olur musunuz?

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir