Instagram Hesabı Silme

Instagram Hesabı Silme

Instagram Hesabı Silme

İnsanları neredeyse ele geçiren instagram çılgınlığına; kimi zaman az sayıda da olsa Instagram Hesabı Silme işlemi ile bağımlılıklarına bir son verme çabası gösteren kişiler var.

Sosyalleşme adı altında hızla büyüyen ve insanları sosyallikten uzak, kendi dünyalarında kaybolmalarına sebep veren instagram hesabınızı silmek istiyorsanız yazımızı inceleyerek işlemleri takip edebilirsiniz.

Instagram Hesabı Kalıcı Olarak Kapatılabilir Mi?

Instagram hesabı silme ile instagram hesabınızı kalıcı olarak bir daha geri dönüşü olmayacak şekilde kapatabilir, geçmişinize dönmemek üzere elveda diyebilirsiniz. Dilerseniz geçici olarak instagram hesap kapatma seçeneği de mümkün tabi ki.

Geçici olarak instagram hesap durdurma tercihiniz ile ileride tekrar kullanıma hazır olarak; Instagram hesabınızı kapatabilir, sosyal medyadan belirli bir sürede olsa uzak kalabilir ama bu bağımlılıktan asla kurtulamazsınız 🙂

Instagram Hesabımı Tamamen Nasıl Silebilirim?

Eğer instagram hesabınızı tamamen silme ve ortadan kaldırmaya kararlıysanız; Dönüşü olmayan bir yolda bizimle birlikte ilerlemek için lütfen aşağıdaki işlemleri takip edin.

Instagram hesap silme işlemi geri alınamaz ve asla geçmişinizden her hangi bir kalıntı bırakmaz. Bunu göze alarak aşağıda vermiş olduğumuz instagram hesap silme yöntemlerini takip ederek tüm geçmişinizden kurtulabilirsiniz.

Silinen Bir Instagram Hesabını Daha Sonra Kullanabilir miyim?

Silinen bir instagram hesabı bir daha kullanılamaz ve aynı isimde yeni bir instagram hesabı açılamaz. Amaç ta bir daha açmamak olduğuna göre instagram hesap silme işlemine devam edebilir, kararlılığımızı herkese gösterebiliriz.

Sırasıyla Instagram Hesabı Silme Yöntemleri;

Instagram hesabınızı kökünden silerek veya kapatarak tamamen ortadan kaldırmak gibi zor bir kararın yolunda ilerleyerek instagram hesap silme işlemine başlayabiliriz.

Yeniden etkinleştirmenin mümkün olamayacağı instagram hesap silme işlemi için; Hesabınızın tamamen silinmesi ile ilgili aşağıdaki linklerden instagram ‘a giriş yaparak hesap silme işleminizi sonlandırabilirsiniz.

Instagram Hesabı Silme Linki;

İnstagram Hesabımı Sil Butonuna tıklayarak instagram hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz, geri dönüşü yoktur. Hesabını neden siliyorsun? diye bir soru yönelten instagram ekibine kırmadan ve üzmeden nazik bir cevap ile; derdimizi anlatarak kalıcı olarak instagram hesap silme işlemini tamamlayabiliriz.

Yorum (1)

  • Esma Çetin| Eylül 21, 2019

    Merhaba,
    instagram hesabımı silemiyorum, instagram ‘da bana ait hiç bir bilginin kalmamasını istiyorum lütfen yardımcı olabilir misiniz.

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir