Swarm Hesabı Silme

swarm hesap silme
swarm hesap silme

Online yer bildirim uygulaması olarak bilinen Swarm, favori uygulamalar arasından yavaş-yavaş uzaklaşmakta. Siz de Swarm Hesabı Silme taraftarı mısınız?

Bulunduğunuz Yer/Mekan gibi bölgelerde adınızı etiketleyerek konumunuzu paylaşıma izin veren bu uygulamayı yani Swarm hesabınızı silmek istiyorsanız yazımızı inceleyerek işlemleri takip edebilirsiniz.

Swarm Hesabı Kalıcı Olarak Kapatılabilir Mi?

Swarm hesap silme ile swarm hesabınızı kalıcı olarak silebilir ve kayıtlı bilgilerinize elveda diyebilirsiniz. Diğer sosyal medya uygulamaları gibi hesap dondurma seçeneği bulunmayan Swarm, size sadece hesabınızı silme seçeneği sunuyor.

Tablet ve Telefonlarda Swarm hesabınızı silmek mümkün olmadığı için, aşağıdaki işlemleri bilgisayarınızdan yapmanız gerekmektedir.

Swarm Hesabımı Tamamen Nasıl Silebilirim?

Eğer Swarm hesabınızı tamamen silmek ve telefonunuzdan kaldırmak istiyorsanız; Doğru bir şekilde ilerlemek için lütfen aşağıdaki işlemleri takip edin.

Swarm hesap silme işlemi sonrası geri alamaz ve vazgeçemezsiniz. Bunu göze alarak aşağıda vermiş olduğumuz swarm hesap silme yöntemlerini takip ederek tüm kayıtlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Silinen Bir Swarm Hesabını Daha Sonra Kullanabilir miyim?

Silinen bir swarm hesabı bir daha kullanılamaz. Amaç ta bir daha kullanmamak olduğuna göre swarm hesap silme işlemine devam edebilir, işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Sırasıyla Swarm Hesabı Silme Yöntemleri;

Swarm hesabınızı komple silerek veya kapatarak kayıtları tamamen ortadan kaldırma yolunda ilerleyerek swarm hesap silme işlemine başlayabiliriz.

Yeniden etkinleştirmenin mümkün olamayacağı swarm hesap silme işlemi için; Hesabınızın tamamen silinmesi ile ilgili aşağıdaki linklerden Swarm ‘a giriş yaparak hesap silme işleminizi sonlandırabilirsiniz.

Swarm Hesabı Silme Linki;

Swarm Hesabımı Sil

Butonuna tıklayarak Swarm hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz, geri dönüşü yoktur. Foursquare ve Swarm hesabınızdan neden ayrılmak istiyorsunuz? diye soru soran Swarm ekibini kırmadan ve üzmeden nazik bir cevap ile; derdimizi anlatarak kalıcı olarak Swarm hesap silme işlemini tamamlayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir